Lemur i Ada

Historie par

Udostępnij: Share on FacebookTweet about this on Twitter

  Jesteś w związku z osobą tej samej płci? Wyślijcie nam Waszą historię. O początkach Waszej relacji, o Waszych planach i marzeniach. O problemach i o radościach. O wszystkim, co uważacie za istotne z punktu widzenia równości małżeńskiej i sytuacji osób LGBT+. Albo po prostu o miłości - bo przecież historie o miłości są najlepsze.

  Wasze doświadczenia pozwolą lepiej zrozumieć, jak żyje się osobom LGBT+, jak wygląda codzienne życie w naszej społeczności, co nas cieszy, smuci, wkurza, kręci i pobudza do działania. Słowem - warto żebyśmy się poznali.

  Podziel się waszą historią

  Lemur i Ada

  Pilnie obserwowałam Kopenhagę zarówno przed, jak i po naszym ślubie. Muszę Wam z zaskoczeniem powiedzieć, że po ceremonii NIC się nie zmieniło! Ludzie niezmiennie jeździli na rowerach, komunikacja miejska funkcjonowała bez zarzutu, pogoda pozostała taka sama, przedszkolaki tak samo jak wcześniej raźno spacerowały parami.

  Zobacz

  Monika i Karolina

  Wszystko zaczęło się od pewnego zimowego wieczoru 31 stycznia 2015 roku, kiedy moja teraz już żona zabrała mnie w tajemnicze miejsce twierdząc, że jedziemy na służbową imprezę.

  Zobacz