Rozliczasz PIT-28 za 2017 rok? Przekaż 1% na miłość!

Prowadzisz działalność gospodarczą? Zarabiasz na najmie lub dzierżawie? Jesteś wspólnikiem/wspólniczką spółki cywilnej lub jawnej?

Rozliczasz PIT-28 za 2017 rok? Przekaż 1% na miłość! Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce wpiszesz nasz numer KRS 0000 485267.

To pierwszy gorący termin w zeznaniach podatkowych. Czas na rozliczenie  PIT-28 mamy tylko do 31 stycznia. Wejdź na stronę mnw.org.pl/1procent i rozlicz PIT razem z nami. Pomoże Ci w tym nasz bezpłatny program, w którym ustawione są już nasze dane. Program możesz pobrać w kilku różnych wersjach, zależnie od systemu operacyjnego, na którym pracujesz. Dostępne są wersje dla Windowsa, Mac OS i Linuxa. Możesz też skorzystać z wersji on-line.

W zeszłym roku otrzymaliśmy od Was prawie 50 tys. zł z 1% podatku. Po wpływach z urzędów skarbowych widzieliśmy, że zrzuciła się na to cała Polska. Osiągnięty wynik to koszt równoznaczny półrocznej pracy naszego zespołu. Dlatego w tym roku potrzebujemy jeszcze więcej waszego wsparcia. Namów przyjaciół, rodziców i znajomych do jednoprocentowego, pospolitego ruszenia na rzecz Miłości, która Nie Wyklucza.

Aby pary tej samej płci mogły za kilka lat normalnie żyć w Polsce, musimy pracować już dziś!

#1procentNaMiłość

PS Jeżeli chcesz być z nami w kontakcie, podaj w deklaracji swój email (rubryka 138) i wyraź zgodę na kontakt (rubryka 137).

Pamiętaj też o nas przy składaniu deklaracji PIT-36, PIT-36L, PIT-37 i PIT-38.  Tutaj masz jeszcze sporo czasu, bo do końca kwietnia.  Pamiętaj jednak, że jeżeli deklarację rozlicza Ci pracodawca, to koniecznie skontaktuj się z księgowością i przekaż nasz numer KRS do wsparcia: 0000 485267. Dzięki temu będziesz mieć wpływ na to, kto otrzyma Twój 1% podatku!