Przekaż 1% na miłość ❤️ Rozlicz z nami PIT

Pracujemy, aby pary tej samej płci mogły wreszcie godnie żyć w Polsce. Przekaż 1% podatku na Miłość Nie Wyklucza. Wprowadźmy razem małżeństwa dla wszystkich!

Ludzie w Polsce wciąż nie wiedzą, że bycie gejem albo lesbijką nie jest chorobą. Zbyt wiele młodych osób LGBT codziennie musi radzić sobie ze strachem i przemocą.

W domu i szkole, w mediach i urzędzie słyszymy, że nie zasługujemy na szacunek. Nie możemy kochać. Nigdy nie założymy rodziny.

My, pary tej samej płci, chcemy żyć bez strachu o to, co się stanie, gdy jedno z nas zachoruje lub umrze.

Przekaż 1% na miłość ❤️… czyli na co?

W naszym stowarzyszeniu od 10 lat, krok po kroku zmieniamy Polskę i dajemy nadzieję. Pracujemy nad zmianą prawa, aby pary tej samej płci mogły wreszcie wziąć ślub i godnie żyć.

Uczymy jak sensownie i bez uprzedzeń rozmawiać o tym, kim są geje i lesbijki. Docieramy z rzetelną wiedzą tam, gdzie wcześniej były tylko uprzedzenia.

Mobilizujemy i angażujemy społeczność LGBT+. Głośno mówimy o jej problemach i przedstawiamy jasne rozwiązania.

Rozlicz z nami PIT za 2018 rok i wesprzyj nas!

Wierzymy, że aby pary tej samej płci mogły za kilka lat normalnie żyć w Polsce, musimy pracować już dziś.

Dlatego w formularzu PIT wpisz w odpowiedniej rubryce nasz numer:

KRS 0000 485267

Wspólnie wprowadzimy małżeństwa dla wszystkich!

1 procent podatku na milosc nie wyklucza LGBT opp

Co już zrobiliśmy dzięki Twojemu 1 procentowi?

Miłość Nie Wyklucza (MNW) istnieje od 10 lat. Od 2016 konsekwentnie realizujemy „Strategię wprowadzenia równości małżeńskiej w Polsce”.

Zainicjowaliśmy i koordynowaliśmy ośmiomiesięczne rozmowy z Rafałem Trzaskowskim, które doprowadziły do podpisania historycznej Warszawskiej Deklaracji LGBT+ przez Prezydenta stolicy.

trzaskowski warszawska deklaracja lgbt+ zdjecie milosc nie wyklucza
Przedstawiciele Miłość Nie Wyklucza i innych warszawskich organizacji LGBT+ z prezydentem Rafałem Trzaskowskim podczas ceremonii podpisania Deklaracji LGBT+ w stołecznym Ratuszu. Zdjęcie: UM Warszawa

 

W ciągu ostatnich dwóch lat przejechaliśmy ponad 8 tys. kilometrów organizując spotkania między innymi w Lublinie, Kielcach, Krakowie, Toruniu, Wrocławiu czy Rzeszowie.

Ponad 5 tysięcy osób w 23 miejscowościach obejrzało film o równości małżeńskiej „Artykuł Osiemnasty”, który powstał dzięki pracy osób z MNW.

Dotarliśmy do ponad 10 tys. osób w całym kraju z pakietem materiałów edukacyjnych „Orientuj się!”, w których tłumaczymy podstawowe kwestie: kim są geje i lesbijki, jak rozmawiać o swojej orientacji, gdzie szukać pomocy i jak pomagać młodym osobom LGBT+.

Współorganizowaliśmy akcje Niezniszczalna Tęcza na warszawskim Placu Zbawiciela oraz Polonez Równości w stołecznym I SLO.

 

Przyłączyliśmy się do projektu Sexed.pl, dostarczając rzetelną wiedzę o osobach LGBT+ 100 tysiącom osób, które przeczytały książkę Anji Rubik i obejrzały filmiki edukacyjne w internecie.

Pomagaj nam regularnie

Wasze wpłaty 1% podatku w zeszłym roku umożliwiły nam pracę przez 6 miesięcy.

Dlatego prosimy – zostań naszym darczyńcą – ustaw stały przelew na Miłość Nie Wyklucza. Nawet niewielkie, ale regularne wpłaty dają nam stabilność, dzięki której możemy pracować przez cały rok.

Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza

ul. Wspólna 61/102
00–687 Warszawa

KRS 0000485267

Bank BGŻ BNP Paribas
61 2030 0045 1110 0000 0357 3360