Miłość Nie Wyklucza biznesu

Miłość Nie Wyklucza biznesu

Zależy Ci na promocji działań na rzecz różnorodności i inkluzywności w Twojej firmie?

To dobry adres! Pomożemy Ci, bo wspieramy firmy takie, jak Twoja w tworzeniu przyjaznego miejsca pracy dla każdego pracownika i pracowniczki. Możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie opracowania i realizowania polityki wewnętrznej na rzecz osób LGBT+, szkoleń kadry menedżerskiej i pracowników oraz edukacji i promocji działań, dzięki, którym Twoi pracownicy będą czuć się dobrze w miejscu pracy, a Twoja firma będzie działać według standardów społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Współpraca z nami

Sprawdź, co oferujemy. Może chcesz najpierw porozmawiać i dopasować współpracę do indywidualnych potrzeb Twojej firmy? Nie ma sprawy! Skontaktuj się z nami, wspólnie na pewno wymyślimy odpowiednie rozwiązanie. A może chcesz dołożyć cegiełkę od siebie?

Oferta dla biznesu

Szkolenia Diversity & Inclusion / LGBT+ dla biznesu

Tematy różnorodności, inkluzywności, LGBT+ są ważne dla Twojej firmy? Niezależnie od tego czy dopiero zaczynacie, czy działacie już z siecią pracowniczą D&I w firmie, możemy pomóc w edukacji i promowaniu Waszych działań.

Oferujemy szkolenia w formie jednorazowych lub seryjnych webinariów, łączących prezentację z sesjami Q&A.

Dla mniejszych grup proponujemy warsztat albo cykl warsztatów, na których będziemy wspólnie pracować i ćwiczyć konkretne scenariusze. To idealne rozwiązanie dla menedżerów, liderów, szefów.

Przykładowe tematy naszych szkoleń:

  • Mechanizmy Unconscious Bias w miejscu pracy
  • Po co mówić o osobach LGBT+ w miejscu pracy? Pytania, odpowiedzi i dobre praktyki
  • W drodze do równości małżeńskiej w Polsce. Sytuacja społeczna i prawna osób LGBT+
  • Region CEE pod lupą. Wyzwania prawne i społeczne społeczności LGBT+ w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Deep Dive w temat LGBT+. Podstawowa wiedza o orientacji seksualnej i tożsamości płciowej
  • Od baniek informacyjnych do narracji o antywartościach. Obalanie mitów o LGBT+

Szkolenia i warsztaty organizujemy w trybie online i offline, w języku polskim lub angielskim.

 

Doradztwo

Doradzimy Ci w zakresie polityk wewnętrznych i świadczeń pracowniczych. Pomożemy opracować dokumenty, które nie będą wykluczać nikogo. Dzięki temu zmienisz oblicze HR w swojej firmie, a inkluzywność i różnorodność nie będą tylko hasłami, a konkretnym zapisem w statutach i dokumentach firmy.

 

Sieci pracownicze

Potrzebujesz wsparcia przy tworzeniu, rozwijaniu sieci pracowniczej? Skorzystaj z naszego doświadczenia. Chętnie podpowiemy Ci jak zacząć, na czym się skoncentrować na początku, jakie podjąć działania, zarówno miękkie jak i operacyjne. Podpowiemy, jak działają sieci embrace w innych firmach i jakie są dobre, sprawdzone praktyki.

 

Dlaczego firmy takie jak Twoja nas wybierają?

Jesteśmy profesjonalni i mamy doświadczenie. Współpracowaliśmy między innymi z firmami Accenture, BNP Paribas, Google, NatWest, Pfizer, Santander i Unilever.

Otrzymaliśmy tytuł organizacji roku w pierwszej edycji nagród LGBT+ Diamonds . Polish Business Awards w 2018 roku.

 

 

 

Co mówią o nas nasi klienci?

Po pełnym pandemicznym roku, kiedy to właśnie mniejszości szczególnie narażone były na coraz głębsze wykluczenie, postawiliśmy w Skanska na szeroki trening różnorodności dla naszych pracowników, opierając także jego część na wiedzy i doświadczeniu Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza. Nie zawiedliśmy się – osobiste historie oraz doświadczenia z połączeniem z naprawdę rzeczowo przekazaną wiedzą ekspercką zyskały niesamowitą siłę przekazu.

– Bartłomiej Budnicki, Skanska Property Poland

Zaprosiliśmy Miłość Nie Wyklucza na rozmowę o równości małżeńskiej z naszym zespołem. Spotkanie otworzyło nam oczy na nierówności istniejące w społeczeństwie, a zatem i w miejscu pracy. Po latach nasza współpraca ze stowarzyszeniem wykracza poza ramy suchej relacji biznesowej.

– Blanka Rozbicka, NatWest

Hubert Sobecki ze Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza towarzyszył nam w ważnym dla Banku BNP Paribas wydarzeniu. Podczas Dni Różnorodności powstała w naszym banku nowa sieć pracownicza – BNP Paribas Pride Poland. Na webinarze zorganizowanym z tej okazji poruszyliśmy wiele istotnych tematów. Po co mówić o osobach LGBT+ w miejscu pracy? Jak różnorodna jest to społeczność? Dlaczego tak istotni są sojusznicy? Czym są mikroagresje i dlaczego inkluzywny język jest ważny? Wszystkie te zagadnienia zostały omówione w profesjonalny, rzeczowy sposób, a jednocześnie w atmosferze, która zachęciła do otwartości i transparentności. Mimo otwartej formuły webinaru udało się stworzyć wyjątkowy klimat, a osobiste historie, emocje i słowa, które usłyszeliśmy, zostaną z nami na długo. Dziękujemy.

– Małgorzata Petru, Diversity Officer w Banku BNP Paribas

Ze Stowarzyszeniem Miłość Nie Wyklucza przeprowadziliśmy webinar pt. „Orientuj się!”. Hubert Sobecki – prowadzący – świetnie wytłumaczył sytuację i położenie osób LGBT+ w naszym kraju. Cenne były jego wskazówki np. dlaczego pracodawca powinien rozwijać sieci embrace i dlaczego wsparcie dla społeczności LGBT+ w miejscu pracy jest ważne, oraz jak wspierać.
Prezentacja była ciekawa i angażująca słuchaczy. Po webinarze można było przeczytać takie komentarze uczestników: „Świetny webinar, nie miałam pojęcia o tylu rzeczach”, „Takich wydarzeń powinno być więcej u nas”, „Otwiera oczy”.
Polecam wszelkie aktywności: webinary, szkolenia, warsztaty z MNP, a za ten u nas wystawiam 10!”

– Anna Harężlak, Santander Bank Polska

 

Kontakt

Hubert Sobecki | email [email protected] | t. 501 647 563

 

Kim jesteśmy?

Pobierz folder informacyjny o Stowarzyszeniu Miłość Nie Wyklucza (tutaj) i naszej ofercie szkoleniowej dla biznesu (tutaj).

Find more information about Love Does Not Exclude Association (here) and our training offer for business (here).