Ostatnia szansa na nominacje do LGBT+ Diamonds Awards

Liczne organizacje pozarządowe, działacze_ki społeczni_e oraz firmy podejmują inicjatywy na rzecz budowania tolerancji, różnorodności i inkluzji. Takie przedsięwzięcia wyróżniane są w konkursie LGBT+ Diamonds Awards, organizowanym przez NatWest Group i ABSL w Polsce. Jeszcze przez kilka dni można zgłosić swoich_je faworytów_ki w sześciu kategoriach konkursowych. Nagrodzone zostaną osoby, organizacje i firmy działające na rzecz równości i inkluzywności w biznesie oraz społeczeństwie.

Do 2 września na stronie www.lgbtdiamondsawards.pl każdy_a może zgłaszać swoich fawortytów_ki w ramach 6 kategorii:

  • Pracodawca/Pracodawczyni roku wspierający_a osoby LGBT+
  • Pracownicza sieć LGBT+ roku
  • Ambasador/Ambasadorka osób LGBT+
  • Inicjatywa roku wspierająca osoby LGBT+
  • Partnerstwo roku (organizacja pozarządowa)
  • Lokalna inicjatywa roku

Realizacja idei diversity & inclusion to zapewnienie każdemu_j pracownikowi_czce, bez względu na pochodzenie, wykształcenie, wyznawane wartości, tożsamość i orientację seksualną, takich samych szans na rozwój i sukces zawodowy. Polityka różnorodności i inkluzji czerpie bowiem z różnych perspektyw dając wszystkim równe możliwości realizacji swoich ambicji i planów zawodowych.

Przyznanie nagród LGBT+ Diamonds Awards 2022 odbędzie się 26 października. Inicjatywę aktywnie wspierają Kayah oraz Nick Sinckler, którzy będą gośćmi specjalnymi finału konkursu. Wydarzenie będzie transmitowane na Facebooku oraz na stronie konkursu. Inicjatorem wydarzenia jest NatWest Group w Polsce, brytyjska instytucja finansowa działająca na polskim rynku od 15 lat, którego zespół pracowników i pracowniczek stworzył jedną z większych sieci tęczowych w Polsce. W tym roku LGBT+ Diamond Awards współorganizuje ABSL – Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych, który zrzesza ponad 240 przedstawicieli_ki firm z tej jednej z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi współczesnej polskiej gospodarki.

Więcej informacji na stronie www.lgbtdiamondsawards.pl.